Páty ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

VÁROS: Budapest XII. kerület
CÍM: Eötvös Út 38/b

Webcím: www.erdoszelimaganovoda.hu

BEMUTATKOZÁS: Magánóvodánk Budán, a Normafa szomszédságában (Svábhegyi Víztoronyhoz közel) közvetlenül az erdő mellett, saját görkorcsolyapályával, hatalmas tornateremmel, sószobával, teljesen új udvarral rendelkezik és modern belső térrel rendelkezik. Óvodánk Magyarország legrégebben, 1981 óta működő magánóvodája, amely 2021 szeptemberétől minden tekintetben megújulva sok szeretettel várja az óvodáskorú gyermekeket 3 kis létszámú csoporttal,  magasan képzett pedagógusokkal, tiszta levegőjű, természetközeli környezetben. 2024 szeptemberétől egy homogén kiscsoporttal bővülve várjuk a legkisebb ovisokat. Foglalkozások: angol játékos foglalkozás, MA-NÓTA zenei foglalkozás,  görkorcsolya,  úszás; ovi foci ,  túrázás, erdőjáró kirándulások, HANGPANCSI (gyermekrelax hangokkal, hangterápia) , iskolaelőkészítő, mozgásfejlesztés, környezettudatos magatartásra nevelés, festészet, művészeti és zenei programok, foglalkozások,  igény szerint logopédiai, fejlesztő pedagógusi foglalkozás, bábszínházi előadások, kézműveskedés.  . A mi óvodánk élményekben, érzelmekben, tevékenységekben gazdag, szeretetteljes családias légkört sugároz.  Finom, egészséges ételekkel, zöldségekkel, gyümölcsökkel tápláljuk az ovisainkat. HISZÜNK A SZABAD JÁTÉKBAN. Természetközeli elhelyezkedéséből adódóan környezettudatos teret biztosít az élménypedagógiamegvalósításához.  A Habakukk Bábszínház rendszeresen látogat óvodánkba.  Népszerű nyári táboraink: Kis Tudósok, Felfedezők 5 napja, Régészek vagyunk,  Mesék birodalma, Erdőjáró tábor, MA-NÓTA tábor , Kézműves tábor, Süssünk-főzzünk együtt tábor. DÖME, a szakállas agavé színesíti az kis óvodásaink  mindennapjait.  Facebook: Erdőszéli Magánóvoda  Facebook: Erdőszéli Magánóvoda Bemutatkozó Videónk: Erdőszéli Magánóvoda

Pinokkió Magánóvoda és Bölcsőde - angol-magyar kéttannyelvű óvoda - úszás - tenisz - lovaglás - judo - A szülői vélemények alapján az egyik legjobb magánóvoda Budapesten - Rózsadomb

VÁROS: Budapest II. kerület
CÍM: Harangvirág utca 4.

Mobil: +36 (30) 343 77 54
Webcím: www.pinokkioovoda.hu
Facebook: Pinokkió Magánóvoda és Bölcsőde

BEMUTATKOZÁS: Angol-magyar kétnyelvű óvoda Budapest II. kerületében. Mindannyian a legjobbat akarjuk adni gyermekünknek, mert tudjuk, hogy gyermekkor csak egy van. A Pinokkió Magánóvoda több, mint másfél évtizede egy exkluzívan kialakított villában várja a gyermekeket.  Az elfoglalt szülőkre gondolva reggel 7 órától 18 óráig van a nyitva tartás. A Pinokkió Magánóvoda életkor alapján külön kis-, középső- és nagy csoportban várja szeretettel a gyerekeket, de a Pinokkió Bölcsődébe már 12 hónapos kortól lehet jelentkezni. Minden csoportban egy magyarul beszélő pedagógus és egy kizárólag angolul beszélő pedagógus van a gyerekekkel folyamatosan az egész nap folyamán, továbbá a gyerekek minden nap egy magyar és egy angol nyelvű, játékosan fejlesztő óvodai foglalkozáson vesznek részt. A legkisebbeknél a hangsúly a beszoktatáson van, ekkor a szülő is jelen van az első héten. A nagycsoportosoknál az iskolára való felkészítés kap kiemelt hangsúlyt, melynek keretében játékos feladatokon keresztül hangolódhatnak rá a számolás, írás és olvasás eljövendő elsajátítására. Cél a lehető legjobb iskolákba történő bejutás az iskolai felvételiken. A gyermekek mozgásigényét az óvoda hatalmas fűvel borított kertje, és a széles választékú sportprogramok elégítik ki (úszás, tenisz, lovaglás, judo, lovaglás, torna, ovis fitness, korcsolya). magánbölcsőde: www.pinokkiobolcsode.hu  magánóvoda: www.pinokkioovoda.hu  ,  Szülői vélemények »

Egérkirály Művészeti Óvoda - angol foglalkozás - néptánc - úszás - mozgásterápia - logopédia - tehetséggondozás - XI. kerület - Újbuda - Albertfalva

VÁROS: Budapest XI. kerület
CÍM: Albertfalva utca 7.

Webcím: www.egerkiraly.hu

BEMUTATKOZÁS: Magánóvodánk a XI. kerületben, Albertfalván családias, barátságos környezetben várja kis lakóit.  Rengeteg játék, mesesarok, babaszoba, alkotó asztal és még sok minden más teszi önfeledté mindennapjainkat.  A különböző művészeti ágak eszközeinek személyiségformáló erejét felhasználva valósítjuk meg céljainkat: képességfejlesztés, tehetséggondozás, iskolára való felkészítés. Óvodásaink játékos foglalkozásokon, mesével, dallal, tánccal ismerkednek az angol nyelvvel. Hetente egy alkalommal járunk úszni és a közeli tornaterembe sportolni.  A gyerekek elsajátíthatják a néptánc alapjait is, amely komplex fejlesztő hatásán túl nagyon sok öröm forrása. Az iskolába készülők számára speciális iskola előkészítő foglalkozásokat szervezünk. Szükség esetén logopédus segíti munkánkat.  Az óvodában létező hagyományos kapcsolattartási formákon /szülői értekezlet, fogadóóra, nyílt nap/ túl közös programok szervezésével, illetve szülők számára szervezett fórumokon keresztül szeretnénk minél jobban bevonni a családokat az óvoda életébe.