Várpalota ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

Várpalotai Evangélikus Keresztyén Óvoda

VÁROS: Várpalota
CÍM: Jókai u. 10.

Webcím: evkerovo.palotanet.hu

BEMUTATKOZÁS: Óvodánk, a város központjában helyezkedik el. Az ország első egyházi óvodájaként 1990. szeptember elsején kezdte meg működését, akkor önkormányzati és egyházi fenntartásban, jelenleg önálló gazdálkodású. Épületünket lelkészlakásból alakíttattuk át kétcsoportos óvodává 1993. nyarán. Folyamatos pályázatokon való részvétel útján elnyert összegekből sikerült fejlesztenünk belső felszereltségünket. Udvarunkat, az egészséges életmód egyik fontos színterét udvari játszószerekkel gazdagítottuk, és a zöld terület növelésével biztosítjuk óvodásaink sokféle tevékenységét. Óvodánkba a jelentkezés a város egész területéről történik, sőt a környező településekről is van jelentkező.