Csobánka ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

Borostyán Természetvédő Óvoda

IRÁNYÍTÓSZÁM: 2014
VÁROS: Csobánka
CÍM: Fő út 11.

Webcím: www.borostyanovoda.hu

BEMUTATKOZÁS: A Borostyán Természetvédő Óvoda Csobánka Község egyetlen óvodája. A II. világháború utáni években egy sváb parasztházból alakították át, azóta is óvodaként funkcionál. Először egy gyermekcsoporttal működött, ma már öt vegyes életkorú csoportunk van. Óvodai nevelésünk során kiemelt figyelmet fordítunk a differenciált képességfejlesztésre, tehetséggondozásra, felzárkóztatásra.Nevelési programunk, melynek gerincét a természet védelme alkotja, alkalmazkodik a helyi sajátosságokhoz, az itt élő családok igényeihez, elvárásaihoz. A nevelőmunkát tizenegy óvodapedagógus végzi öt dajka és egy konyhai dolgozó segítségével.

Nyitnikék Óvoda

IRÁNYÍTÓSZÁM: 2011