Komádi ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

Malmi Óvoda

VÁROS: Komádi
CÍM: Szent István utca 19.

BEMUTATKOZÁS: A pedagógusok sokrétűen képzettek: van három fejlesztőpedagógus, 1 zeneóvoda és egy gyermektánc szakos, egy fazekas és egy óvodapedagógus pedig tanítói diplomával is rendelkezik. Mindezek lehetővé teszik a különféle tehetséggondozó műhelyek működtetését. A fejlesztő- tehetséggondozó illetve felzárkóztató foglalkozásokkal segítjük a gyerekek sokoldalú képességeiknek a kibontakozását. Működik zeneóvodai csoport és „Nesze-pisze” kézműves és tánccsoport. A zeneóvodai foglalkozások legfőbb célja a zene szeretetére, tiszteletére való nevelés, valamint, hogy a gyermekek belső indíttatásból szeressenek énekelni. A „Nesze-pisze” kézműves foglalkozásokon a természetes anyagok birodalmában barangolhatnak a gyerekek. Tervezzük, hogy a hagyományos technikák és természetes anyagok mellett ötletes újdonságokkal színesítjük a kicsik tevékenységeit. Fő feladatunk az önbizalom és a kreativitás fejlesztése. A táncfoglalkozásokon a zene és a harmonikus mozgás megkedveltetése, a gyermekek zenei– és táncos élményhez juttatása az egyik célkitűzésünk. Másik fontos törekvésünk a fegyelem, a kitartás és az akarat fejlesztése, melyek fontos alapjai az iskolai tanulásnak. A szülők igényei szerint hittanra és az Igazgyöngy Alapfokú Művészeti Iskola kézműves foglalkozásaira is járhatnak a gyerekek.

Csiperke

IRÁNYÍTÓSZÁM: