Százhalombatta ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

Pitypangos Óvoda

VÁROS: Százhalombatta
CÍM: Liszt Ferenc Sétány 6.

Telefon: 06 23 355-038
Fax: 06 23 358-533
Webcím: pitypangosovi.uw.hu

BEMUTATKOZÁS: A lakótelepi emeletes lakóházak között zöldellő oázisként nyitotta meg kapuját 1972-ben óvodánk, a Pitypangos Óvoda, az ipari város 2. óvodájaként. A gyermekeket a fagyalbokrokkal szegélyezett udvarban juharfák, platán és kőrisfák árnyékában, homokozók, csúszdák, mászókák, játékvárak és hintaágy között, ha nem is mézeskalács házikóval, de 6 babaházzal várjuk. Óvodánk  vonzó, tiszta, esztétikus  belső-külső környezeti adottsága, optimális feltételrendszere jó alapul szolgál a nevelési programunkban meghatározott célkitűzések magas színvonalon történő gyakorlati megvalósításához. Nevelőtestületünk szakmai felkészültségét jellemzi, hogy óvodapedagógusi diplomájuk mellett többen rendelkeznek szakirányú végzettséggel: Gyermek- és családvédelem pedagógiája, gyógytestnevelő, mentálhigiéné, gyógypedagógus, tanító, néptáncoktatás, minőségbiztosítás, fejlesztő pedagógusok.

Kipp-Kopp Óvoda

VÁROS: Százhalombatta
CÍM: Gesztenyés köz 1-3.

Telefon: 06 23 354-267
Fax: 06 23 354-168
Webcím: www.kippkoppovoda.hu

BEMUTATKOZÁS: Óvodánk 1976-ban nyitotta meg kapuit, majd 1982-ben adták át a ma is üzemelő épületet, ahol az alapító okirat alapján 5 csoportban 125 gyermek nyugodt, családias légkörben való nevelését tudjuk biztosítani. Az érkező gyermekeket jól összeszokott nevelői közösség várja, akik családi biztonságot adó, szeretetet sugárzó légkörben kívánják nevelni őket. Mindemellett óvodánk tárgyi felszereltsége országos szinten is átlagon felüli.