Tápiószele ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

HUNCIMANCI CSALÁDI NAPKÖZI ÉS FEJLESZTŐ KÖZPONT

VÁROS: Nagykáta
CÍM: Czuczor Gergely u. 16.

Webcím: www.huncimanci.hu

BEMUTATKOZÁS: Családi napközink sokéves szakmai gyakorlattal rendelkező szakképzett fejlesztő óvodapedagógussal, tanítóval, gondozónővel várja az olyan 2-14 éves korú gyermekeket, akik szívesen töltenék hétköznapjaik egy részét egy városi zajtól mentes, csendes, nyugodt utcában, a központtól 500 m-re fekvő kertes családi házban, ahol a gyermekek életkorának megfelelő berendezés, játékkészlet, kerti játszótér és legfőképpen szerető, biztonságot nyújtó, családias légkör biztosítja fejlődésüket.

Csicserke Óvoda

VÁROS: Tápiószele
CÍM: Somogyi Béla utca 1

Telefon: 06 53 380-060
Webcím: www.csicserke.hu

BEMUTATKOZÁS: Óvodánk eredményes működésének feltétele, hogy a szülők magukénak érezzék az intézmény programját, azzal azonosulni tudjanak, a sikeres együtt munkálkodás érdekében. Nevelőtestületünk munkáját, eredményeit próbáljuk megjeleníteni honlapunkon, hiszen az óvodában elkezdett személyiségfejlesztés, a tudatosan tervezett, szervezett, irányított pedagógiai munka egész életre kiható, meghatározó feladat. Óvodapedagógusaink az óvoda nevelési eszményeivel, pedagógiai elgondolásaival és az ezek megvalósítását szolgáló eszközökkel kapcsolatban fontosnak tartanak, megújítva mindazokkal az ismeretekkel, amelyek a jövő század embere számára nélkülözhetetlenek.