Tököl ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

Tököli Horvát Óvoda

VÁROS: Tököl
CÍM: Csépi u. 6.

Webcím: www.facebook.com/tokolihorvatovoda

BEMUTATKOZÁS: Tököl Város Önkormányzatának Horvát Nyelv Ápolásáért Napközi Otthonos Óvodája. Intézményünk 1980 óta létezik, jelenleg 50 fő befogadására alkalmas, 2 vegyes óvodai csoporttal működik. Nevelőtestületünket 4 óvodapedagógus alkotja, a pedagógiai munkát 2 szakképzett dajka segíti. Családias légkör, hagyományőrzés, kétnyelvű nevelés, gyermekbarát környezet! Sok szeretettel várjuk leendő óvodásainkat!

Kiscsikó Magánóvoda és Mini Bölcsőde

VÁROS: Tököl
CÍM: Petőfi u. 14.

Webcím: www.kiscsikoovi.hu

BEMUTATKOZÁS: Kedves Szülők és Gyerekek! Köszönjük a bizalmat mindazoknak akik eddig minket választottak , köszönjük a sok szeretetet és pozitív visszajelzést , reméljük , hogy még sok szép közös évünk lesz! Mégegyszer hálásan Köszönünk mindent ! "Csináljon bármit, ami nyitogatja szemét és eszét, szaporítja tapasztalatait. Ő azt hiszi, csak játszik. De mi már tudjuk mire megy a játék. Arra, hogy e világban otthonosan mozgó, eleven eszű és tevékeny ember váljék belőle."

Narancsliget Magánóvoda

VÁROS: Szigetszentmiklós
CÍM: Narancs u. 5.

Webcím: www.narancsligetovi.hu

BEMUTATKOZÁS: Óvodánk 50 férőhelyes, 2 csoportos. Az óvoda exkluzív színvonalon kialakított 360 m2 alapterületű épületben található, melyet nagyméretű udvar vesz körül. A terület ápolt, gyepesített felülettel, EU biztonsági előírásoknak és szabványoknak megfelelő játszótérrel, árnyas fákkal, fedett úszómedencével, illetve egy árnyékolt játszóterülettel egészül ki. Szolgáltatásaink: napi négyszeri étkezés; napi tornaóra; angol nyelvoktatás; gyermekorvos; védőnő; úszásoktatás; nyáron strandolás; néptánc; tenisz; diszlexia szűrés; kirándulás; mozi, cirkusz, színház, bábelőadás látogatás.

Ficánka Montessori Óvoda - magánóvoda - naponta angol nyelv oktatás - hetente úszás - gyermekjóga - ovifoci - színház - iskolaelőkészítő - XXIII. - XX. kerület

BEMUTATKOZÁS: Ficánka Magánóvoda : „Jó ide járni” 22 éve működő magánóvodánk természetközeli környezetben Montessori módszerrel és eszközökkel (Mit jelent a Montessori módszer?)  várja kis ovisait. Foglalkozásaink:  naponta angol nyelvű foglalkozás, heti rendszerességgel úszás és vízhez szoktatás, ovifoci, gyermekjóga, logopédiai foglalkozás, néptánc, népi játékok, gyermekszínház programok, kirándulások, természetjárás, ovis művészeti tevékenységek, játékos tanulás, iskolaelőkészítő foglalkozások. Az angol foglalkozások napi rendszerességgel  angol nyelven beszélő óvópedagógus vezetésével játékos formában, énekkel, mesével történik, amely során hatékonyan tanulják ovisaink az angol nyelvet. Ezáltal heti egy alkalommal úszni visszük a gyerekeket a Lobogó utcai tanuszodába, ahol Koppány Csaba és Torday András úszómesterek vezetésével sajátíthatják el az úszás technikáját. A kicsiknek lehetőségük van a vízhez szoktatásra: játékkal, csúszdával, külön oktatóval. Gyermekjóga hetente: Mesébe ágyazva, játékos formában ismerik meg a gyerekek a különböző testtartásokat (ászanákat). A mozdulatok elnevezése is a gyerekeket körülvevő növény-és állatvilágból kerül ki. Így átvarázsolhatjuk magunkat pl. hattyúvá, tündérrózsává, tigrissé, tücsökké, fűzfává stb. Mind a mese, mind a mozgás a gyerekek mindennapi életének fontos eleme. A gyermekjóga órán a mesét és a mozgást összekapcsoljuk, és jógaelemekkel gazdagítjuk. Az egészséges táplálkozás és mozgásos tevékenységek fontos részét képezi az ovis tevékenységünknek. Szülők rólunk írták  Facebook oldal: Ficánka Óvoda  Videó megjelenés: Youtube Ficánka Óvoda : Öleléskör

Süni Magánóvoda

VÁROS: Halásztelek
CÍM: Malonyai u. 46

Webcím: suniovi.halasztelek.net

BEMUTATKOZÁS: Az épületben csoportszoba , öltöző, mosdó, konyha, orvosi szoba, tornaterem, illetve az udvaron korszerű játszótér (homokozó, mászóka, csúszda, hinta) és még sok más játék várja a kis óvodásokat. Sószobánk és sóhómokozónk különböző légúti, illetve asztmás gyerekek közérzet javítására szolgál.
Az óvoda épülete minden szempontból megfelel az óvodás korú gyermekek igényeinek. Szoros kapcsolatot tartunk fenn a szülőkkel és olyan programokat szervezünk amiben ők is aktívan részt vehetnek és ezzel esélyt adunk, hogy betekintést nyerjenek az óvoda életébe (játszóház, farsang, gyereknap, karácsony).

Csillag-Kert Családi napközi

VÁROS: Szigethalom
CÍM: Belső utca 3.

Webcím: www.csillag-kert.hu

BEMUTATKOZÁS: Családi napközinkben egész évben folyamatos a felvétel, 18 hónapos kortól 14-éves korig. Hétvégi gyermekfelügyelet korosztálytól függetlenül, előre egyeztetett időpontban. A napirendünkben négyszeri étkezés, keddenként mozgásos torna, szerdánként kreatív foglalkozás koruknak megfelelően, csütörtökön együtt sütünk a gyerekekkel. Sok szeretettel várjuk az érdeklődőket, kérdéseikre szívesen válaszolunk.