Tatabánya ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

Mesekuckó Családi Napközi

VÁROS: Dunavarsány
CÍM: Sport u. 9.

Webcím: mesekuckocsana.5mp.eu/web.php?a=mesekuckocsana

BEMUTATKOZÁS: Családi napközink reggel 8 órától délután 4 óráig tart nyitva. Szeretettel várjuk főleg másfél és öt éves kor között a gyermekeket, de megbeszélés alapján kisebb vagy nagyobb gyermekekre is vigyázunk. Az egész napos ellátás tartalmaz napi négy (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna) étkezést, az aktuális napi foglalkozást ill. programot, 8.00-16.00-ig terjedő időszakban. Korábbi érkezés ill. későbbi távozás előzetes megbeszélés szerint, plusz óradíj fizetése ellenében megoldható. A délelőtti ellátás (max. 5 óra időtartamban) tartalmazza a reggelit, a tízórait, az ebédet, és az esedékes programot. Kimondottan csak délutáni itt tartózkodásra is lehetőség van (elsősorban alsó tagozatos iskolásoknak), melyben a nyugodt pihenést vagy leckeírási lehetőséget, uzsonnát és játékot biztosítunk,(max. 4 óra időtartamban, 16.00 -ig ). Későbbi távozás előzetes megbeszélés szerint, plusz óradíj fejében lehetséges.