Ajka ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

Ajka Városi Óvoda Patakparti Óvoda

VÁROS: Ajka
CÍM: Béke u. 33.

Webcím: www.ajka-ovoda.hu

BEMUTATKOZÁS: A 2003/2004-es nevelési év jelentős változást hozott az ajkai óvodák életében. Hét óvodában folyik a kisgyermekek nevelése. Óvodánk két medencés tanuszodával rendelkezik. Az Ajka Városi Óvoda mind a hét óvodája elnyerte a Zöld óvoda címet, a gyermekek mindennapos feladatai közé tartozik a környezet védelme, az egészséges táplálkozás, a hulladék anyagok szelektív kezelése és felhasználása, az energiával való takarékoskodás. Az óvodai környezet szépítése, dekorálása is a természetes anyagokkal történik. A tehetséges gyermekekre is külön figyelmet fordítunk. Óvodánk speciális csoportjai: 2 Montessori és 1 Waldorf csoport.