Tatárszentgyörgy ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

Hétszínvirág Napközi Otthonos Óvoda

VÁROS: Tatárszentgyörgy
CÍM: Kossuth Lajos utca 10

Webcím: www.tatarovi.hu
BEMUTATKOZÁS: Napközi otthonos óvoda.

"Új Bóbita" Óvoda

VÁROS: Dabas
CÍM: Szent István út 34

Telefon: 06 (29) 360-810
BEMUTATKOZÁS: Intézményünkben lehetőséget adunk a nevelési idő keretein belüli rendszeres, akár napi szintű logopédiai-, fejlesztő- és felzárkóztató programokon való részvételre is. Nagy hangsúlyt fektetünk továbbá a szociálisan hátrányos helyzetű családokból érkező gyermekek közössége való illesztésére, speciális fejlesztésükre. Heti rendünkbe rendszeresen beépül még a játékos bibliaoktatás, valamint a speciális zenei képzés, melynek során nagycsoportosaink dobos képzésben is részesülnek a "Dabasi Dobos Ovisok" program keretében. E programnak eredményességét mutatja a dabasi Világzenei Dobfesztivál nyitó műsorszámának nagy sikere, melyet hagyományosan városunk óvodásai adnak elő.