Halásztelek ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

Süni Magánóvoda

VÁROS: Halásztelek
CÍM: Malonyai u. 46

Webcím: www.suniovi.halasztelek.hu
BEMUTATKOZÁS: Minden csoportban 2-2 óvónéni és egy-egy dajka várja a gyermekeket.
Az épületben csoportszoba , öltöző, mosdó, konyha, orvosi szoba, tornaterem, illetve az udvaron korszerű játszótér (homokozó, mászóka, csúszda, hinta) és még sok más játék várja a kis óvodásokat. Sószobánk és sóhómokozónk különböző légúti, illetve asztmás gyerekek közérzet javítására szolgál.
Az óvoda épülete minden szempontból megfelel az óvodás korú gyermekek igényeinek. Szoros kapcsolatot tartunk fenn a szülőkkel és olyan programokat szervezünk amiben ők is aktívan részt vehetnek és ezzel esélyt adunk, hogy betekintést nyerjenek az óvoda életébe (játszóház, farsang, gyereknap, karácsony).

Narancsliget Magánóvoda

VÁROS: Szigetszentmiklós
CÍM: Narancs u. 5.

Webcím: www.narancsligetovi.hu
BEMUTATKOZÁS: Óvodánk 50 férőhelyes, 2 csoportos. Az óvoda exkluzív színvonalon kialakított 360 m2 alapterületű épületben található, melyet nagyméretű udvar vesz körül. A terület ápolt, gyepesített felülettel, EU biztonsági előírásoknak és szabványoknak megfelelő játszótérrel, árnyas fákkal, fedett úszómedencével, illetve egy árnyékolt játszóterülettel egészül ki. Szolgáltatásaink: napi négyszeri étkezés; napi tornaóra; angol nyelvoktatás; gyermekorvos; védőnő; úszásoktatás; nyáron strandolás; néptánc; tenisz; diszlexia szűrés; kirándulás; mozi, cirkusz, színház, bábelőadás látogatás.

Montessori Családi Napközi

VÁROS: Budapest XXI. kerület
CÍM: Sáska u. 24.

Webcím: monteovi.hu
BEMUTATKOZÁS: A Montessori Családi Napközi sok szeretettel várja 3 éves korig a gyerekeket, Királyerdőben csendes környezetben. A családi napközi kis létszámmal, maximum 7 fővel, Montessori pedagógiáját használva működik.
A Montessori Családi Napközi minden dolgozójának célja, hogy a gyerekek egyéni ütemben haladva, önállóan és személyes érdeklődéstől vezetve fedezzék fel a világot. Minden gyermek természetes fejlődését, spontán  érdeklődését és egyéni munkatempóját követve jusson el a megismerés, a tudás szintjéig, így kiegyensúlyozott, derűs, önmagában bízó óvodásokká váljanak.
Igyekszünk rugalmasan, a családok igényeinek megfelelően kialakítani szolgáltatásunkat, miközben fontosnak tartjuk a családias, gyermekközpontú, szeretetteljes légkör megteremtését.

Meseház Módszertani Óvoda

VÁROS: Tököl
CÍM: Iskola u. 11/a.

Webcím: www.mesehazovi.hu
BEMUTATKOZÁS: A játékba építjük be az óvodai tanulást, a gyermeki fejlesztés kiinduló pontjait is. Nagyon fontos szerepet tulajdonítunk a gyerekek mozgásfejlődésének, ami a testi és szellemi harmónia megteremtésében kiemelkedő jelentőségű. A mindennapi testnevelés során a gyermekek játszanak, úsznak, kirándulnak és jó lehetőségük nyílik a tornateremben történő foglalkozásokra is. Az eszközökben gazdag tornateremben a mindennapi testneveléssel a gyermekek mozgásigényét maximálisan kielégítjük. Zenére tornáznak és megtanulják a mozgásfejlesztő és tartásjavító gyakorlatokat.

Csillag-Kert Családi napközi

VÁROS: Szigethalom
CÍM: Belső utca 3.

Webcím: www.csillag-kert.hu
BEMUTATKOZÁS: Családi napközinkben egész évben folyamatos a felvétel, 18 hónapos kortól 14-éves korig. Hétvégi gyermekfelügyelet korosztálytól függetlenül, előre egyeztetett időpontban. A napirendünkben négyszeri étkezés, keddenként mozgásos torna, szerdánként kreatív foglalkozás koruknak megfelelően, csütörtökön együtt sütünk a gyerekekkel. Sok szeretettel várjuk az érdeklődőket, kérdéseikre szívesen válaszolunk.