Ercsi ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

Tudásfa Tanoda Magánóvoda

VÁROS: Gödöllő
CÍM: Tél u. 10.

Webcím: www.angolnemetovi.hu
BEMUTATKOZÁS: Nálunk kiemelkedő fontosságú a tehetség gondozás, környezeti nevelés, valamint a magyar hagyományok ápolása. Célunk az óvodából való továbblépés sikeres megalapozása. A szülőkkel való kiemelkedő együttműködésünk egyik alapja a rendszeres nyílt napok tartása és a közös ünneplés. Külön foglalkozások: lovaglás, angol nyelv, néptánc, judo, síoktatás, sí táborozás kézművesség színesítik a mindennapokat. Óvoda megtekintése és az intézménybe való beiratkozás egész évben folyamatos

Habos Kakaó Magánóvoda

VÁROS: Budapest XV. kerület
CÍM: Nádastó u. 54.

Webcím: www.haboskakao.hu
BEMUTATKOZÁS: Óvodánk Pestújhely jól megközelíthető helyén, egy családi házban található a Nádastó utca, Dalnoki Jenő utca sarkán. Hosszú ideig álmodoztunk egy óvodáról, ahol tudjuk, hogy gyermekeink biztonságos, szeretetteli környezetben játszhatnak naphosszat, finomat és egészségeset esznek, nyugodtan pihennek. Sokáig nem találtunk ilyet, így aztán úgy határoztunk: megalapítjuk a Habos Kakaó Magánóvodát. A kicsik kedvéért házon belül előadásokat szervezünk, a nagyokat állatkertbe, múzeumokba visszük. Nálunk hetente egyszer egy egész délelőttön keresztül van jelen a gyerekek mellett olyan gondozó (diplomás angol nyelvtanár), aki csak és kizárólag angolul beszél nálunk. A nagyobb gyerekeknek heti kétszer van angol foglalkozás sok mozgással, zenével. Óvodánk programjaiból: néptánc, úszás, iskolaelőkészítő-foglalkozás, kirándulás. Nálunk minden adott ahhoz, hogy vállaljuk emlékezetes születésnapi zsúrok szervezését: zene, tánc, ünnepi eszem-iszom, nagy meglepetések: bohóc, bűvész, arcfestés, Star Wars bemutató és még sok más! Szünidő alatt nyári, napközis táborokat szervezünk.