Ecser ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

Bóbita Magánóvoda

VÁROS: Pécel
CÍM: Isaszegi út 43.

Webcím: www.pecelimaganovoda.hu
BEMUTATKOZÁS: Gyermeke életének, fejlődésének egyik legfontosabb szakasza az óvodában eltöltött idő, ahol maradandó, emlékezetes élményekkel gazdagodhat. Fontosnak tartjuk, hogy az óvónők az egyéni képességek és részképességek figyelembe vételével, az egyéni bánásmód eszközeivel neveljék, oktassák óvodásainkat. Célunk, hogy nyitott, kreatív, érdeklődő felnőttekké váljanakKorszerű módszerekkel és eszközökkel készítjük fel óvodásainkat az iskoláskorra és megalapozzuk szellemi, fizikai fejlődésüket. Gyermeke a tevékenységközpontú nevelési programunknak megfelelően játszhat, fejlődhet, illetve mozgásigényét maradéktalanul kielégítheti.

Gulliver Családi Napközi

VÁROS: Vecsés
CÍM: Damjanich u. 71/B

Webcím: www.gulliverovi.hu
BEMUTATKOZÁS: Családi napközink 2009. szeptember óta üzemel. Vecsés halmi részén a Damjanich u. 71/B sz. alatt,családi házunk alsó részén 120 nm-en. Szép, esztétikus, családias környezetben várjuk a gyermekeket. Napközink 1-5 év közötti gyermekek napközbeni gondozását,fejlesztését,nevelését biztosítja,napi négyszeri étkezéssel. Napközink hetirend és napirend alapján működik, amely biztosítja a gyermekeknek az állandóságot, a megfelelő napi ritmus felvételét, melyek biztonságérzetet nyújtanak a gyermekek számára. A kis létszámú közösség lehetővé teszi az egyénre szabott foglalkozást, a könyebb beszoktatást, a családias hangulatot.

Karate Kölyök Magánóvoda és Családi Bölcsőde - magánbölcsőde - családi napközi - angol anyanyelvű oktatás - taekwondo - sakk - úszás - Pestszentlőrinc

VÁROS: Budapest XVIII. kerület
CÍM: Korpona u. 5.

Webcím: www.karateovoda.hu
BEMUTATKOZÁS: "Ha a jövő évről akarsz gondoskodni, vess magot! Ha egy évtizeddel számolsz, ültess fát! Ha terved egy életre szól, embert nevelj!"  A Karate Kölyök Családi bölcsődében 1,5-3-éves korig van lehetőség a bölcsisek fogadására. Óvodai életünk két nyelven folyik: Lilla néni kizárólag csak angolul szól a gyermekekhez, lehetővé téve az angol nyelv anyanyelvhez hasonló elsajátítását. Biztosítjuk a teakwondo alapjaival való ismerkedést, a vitamindús táplálkozást, saját buszunkkal történő változatos kirándulásokat. Magánóvodánk életéből: Teakwondo foglalkozásunk budapesti viszonylatban is szinte egyedülálló. Heti rendszerességgel úszni visszük a gyermekeket. Gyermekeinknek sakkot tanítunk játékos formában. Korcsolyázni az Üllői Műjégpályára járunk téli időszakban. Saját buszunk lehetőséget ad arra, hogy gyakran mehessünk kirándulni, színházba, Kölyökparkba stb. Üdülni visszük a csoportot minden tavasszal 4 napra, Magyarország legszebb tájaira, ahol lehetőségünk nyílik felfedezni a természet csodáit. Logopédus, gyermekorvos, fogorvos és szükség esetén fejlesztő pedagógus segíti munkánkat.

Kis Medvebocs Családi Napközi

IRÁNYÍTÓSZÁM:
VÁROS: Üllő
CÍM: Papp László utca 6/1

Webcím: www.kismedvebocs.hu
BEMUTATKOZÁS: 7:00-9:00 Folyamatos érkezés, reggeli, szabad játék
9:00-10:30 Foglalkozások: (kézművesség, zene, vers, mondóka stb.)
10:30-10:45 Tízórai (az adott évszak friss gyümölcseivel)
10:45-11:00 Öltözés jó idő esetén játék a szabadban
11:00-12:00 Játék az udvaron
12:00-12:15 Tisztálkodás készülődés az ebédhez
12:15-12:45 Ebéd
12:45-13:00 Kézmosás, fogmosás, készülődés az alváshoz
13:00-15:00 Csendespihenő, alvás
15:00-17:00 Ébredés, uzsonna, játék a szülők érkezéséig

MESEVÁR ÓVODA

IRÁNYÍTÓSZÁM:
VÁROS: Gyömrő
CÍM: Kossuth Ferenc u. 24

Webcím: www.mesevarovi.ucoz.hu
BEMUTATKOZÁS: Jelenleg hat csoporttal működünk. A gyermekekkel szakképzett óvodapedagógusok és dajkák foglalkoznak teljes nyitvatartási időben, reggel 6 órától délután 17.30 óráig. Fontos és kiemelt feladatnak tartjuk, hogy gyermekek és szülők szívesen járjanak óvodánkba, a gyermekek fejlettsége az óvodáskor végére megfeleljen az iskolai követelményeknek. Pedagógiai programunk tevékenységközpontú, mely jól illeszkedik az óvodáskor sajátosságaihoz. A gyermekeknek játékba és tevékenységbe ágyazottan közvetítjük az ismereteket. Előtérbe helyezzük a gyermekek legfőbb tevékenységét, a játékot, a foglalkozásokat, kezdeményezéseket kötetlen formában tartjuk. Óvodánkhoz parkosított udvar is tartozik, mely levegőzéshez, a gyermekek mozgásának fejlesztéséhez biztosít területet. A mindennapi tevékenységek mellett különböző programok is színesítik az ovisok életét. Előadóművészek rendszeresen látogatnak el óvodánkba, játékos, vidám, zenés műsorokkal szórakoztatva a kicsiket.