Csór ( + 15km-es vonzáskörzete) - óvoda, magánóvoda, egyházi óvoda, családi napközi - Óvoda Kereső

Csiperke Angol-Magyar Óvoda és Családi Napközi - Helen Doron alapprogrammal - Székesfehérvár

VÁROS: Székesfehérvár
CÍM: Gorkij utca 32

Webcím: www.angolmagyarovi.hu
BEMUTATKOZÁS: Székesfehérvár csendes, kertesházas, tömegközlekedéssel és gépkocsival egyaránt jól megközelíthető részén található a Csiperke Angol-Magyar Óvoda és Családi Napközi. Intézményünkben kis létszámú csoportokban, a Helen Doron anyanyelvi módszeren alapuló, kétnyelvű pedagógiai program alapján tapasztalt óvodapedagógusok, gondozónők és speciálisan képzett angol nyelvtanárok a játék eszközeivel, egyéni bánásmóddal fejlesztik a gyerekeket. 15 hónapostól 3 éves korig családi napközinkbe, 3 éves kortól iskolakezdésig óvodánkba várjuk a gyermekeket. Tanév közben a gyermekeknek és a szülőknek szóló programokat, nyári szünetben angol nyelvi- és kézműves táborokat szervezünk.
Egyéb szolgáltatásunk. Szülinapozz velünk! Ha elmúltál 7, de nem vagy még 14 és barátaiddal buliznál, de kinőttél a játszóházakból, vagy szüleid féltik a lakást, vagy egyszerűen csak nem fértek el. Rendezd nálunk szülinapi partydat. Mi adjuk a termet, de ha akarod megoldjuk az ételt-italt és a programot is.